Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Халогенни и кварцови печки |
|
| Culoare | Negru / gri |
| Inaltime | 180 cm |
| Functii | Termostat reglabil, Butonul ON / OFF, Infraroşu, Standuri reglabile, Protecția împotriva supraîncălzirii |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 20 m² |
| Clasa de protectie | IP34 |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Putere maxima | 2500 W |
| Utilizare | Intern |
| Garanție | 24 luni |