- -3,07 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилни чанти |
|
| Цвят | Многоцветен |
| Материал | Полипропилен |
| Ключови характеристики | Дръжка |
| Тип продукт | Хладилна кутия |
| Функции | Охлаждане |
| Височина | 38.5 cm |
| Ширина | 39.5 cm |
| Дължина | 21 cm |
| Тегло | 1.6 Kg |
| Капацитет | 24 l |
| Брой | 1 |
| Спорт | Плуване |