- -3,07 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилни чанти |
|
| Culoare | Multicolor |
| Material | Polipropilenă |
| Caracteristici cheie | Mâner |
| Tip produs | Frigider |
| Funcții | Răcire |
| Înălţime | 38.5 cm |
| Lăţime | 39.5 cm |
| Lungime | 21 cm |
| Greutate | 1.6 Kg |
| Capacitate | 24 l |
| Număr | 1 |
| Спорт | Плуване |