- -3,58 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилни чанти |
|
| Цвят | Многоцветен |
| Материал | Полипропилен |
| Ключови характеристики | Дръжка |
| Тип продукт | Хладилна кутия |
| Функции | Охлаждане |
| Височина | 40 cm |
| Ширина | 38 cm |
| Дължина | 33 cm |
| Тегло | 1.8 Kg |
| Капацитет | 30 l |
| Брой | 1 |
| Спорт | Къмпинг |