- -3,58 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилни чанти |
|
| Culoare | Multicolor |
| Material | Polipropilenă |
| Caracteristici cheie | Mâner |
| Tip produs | Frigider |
| Funcții | Răcire |
| Înălţime | 40 cm |
| Lăţime | 38 cm |
| Lungime | 33 cm |
| Greutate | 1.8 Kg |
| Capacitate | 30 l |
| Număr | 1 |
| Спорт | Къмпинг |