- -1,53 €
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилни чанти |
|
| Цвят | Многоцветен |
| Материал | Пластмаса |
| Тип продукт | Хладилна кутия |
| Височина | 39 cm |
| Ширина | 24 cm |
| Дължина | 39 cm |
| Тегло | 1.6 Kg |
| Капацитет | 24 l |
| Брой | 1 |
| Спорт | Къмпинг |