- -1,53 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилни чанти |
|
| Culoare | Multicolor |
| Material | Plastic |
| Tip produs | Frigider |
| Înălţime | 39 cm |
| Lăţime | 24 cm |
| Lungime | 39 cm |
| Greutate | 1.6 Kg |
| Capacitate | 24 l |
| Număr | 1 |
| Спорт | Къмпинг |