- -5,11 €
- Изчерпано
![]()
- Хладина кутия 24 литра :
Размери ШхДхВ: 39х24х39 см
Материал: Полипропилен ( Без BPA )
Капацитет: 24 литра
Тегло: 1.60 кг
Удобна дръжка за пренасяне
Цвят: Син/Бял
- Хладилна кутия 10 литра:
Размери ШхДхВ: 30х18.5х26 см
Материал: Полипропилен ( Без BPA )
Капацитет: 10 литра
Тегло: 0.9 кг
Удобна дръжка за пренасяне
Цвят: Син/Бял
-Охладител за хладилна кутия 3 бр:
Материал, безопасен за храната (без съдържание на BPA)
Капацитет: 1 x 400 мл
Специална течност, която замръзва бързо позволявайки продължително охлаждане
Цвят: Син
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
- Хладина кутия 24 литра :
Размери ШхДхВ: 39х24х39 см
Материал: Полипропилен ( Без BPA )
Капацитет: 24 литра
Тегло: 1.60 кг
Удобна дръжка за пренасяне
Цвят: Син/Бял
- Хладилна кутия 10 литра:
Размери ШхДхВ: 30х18.5х26 см
Материал: Полипропилен ( Без BPA )
Капацитет: 10 литра
Тегло: 0.9 кг
Удобна дръжка за пренасяне
Цвят: Син/Бял
-Охладител за хладилна кутия 3 бр:
Материал, безопасен за храната (без съдържание на BPA)
Капацитет: 1 x 400 мл
Специална течност, която замръзва бързо позволявайки продължително охлаждане
Цвят: Син
Техническо описание
Хладилни чанти |
|
| Цвят | Бял, Син |
| Материал | Полипропилен |
| Ключови характеристики | Дръжка |
| Тип продукт | Хладилна кутия |
| Функции | Охлаждане |
| Височина | 39 cm |
| Ширина | 39 cm |
| Дължина | 24 cm |
| Тегло | 1 Kg |
| Брой | 5 |
| Спорт | Къмпинг |