- -5,11 €
- Stoc epuizat
![]()
- Lada frigorifica 24 litri:
Dimensiuni : 39x24x39 cm
Material: Polipropilena (fara BPA)
Capacitate: 24 litri
Greutate: 1,60 kg
Maner confortabil pentru transport
Culoare: Albastru/Alb
- Lada frigorifica 10 litri:
Dimensiuni : 30x18,5x26 cm
Material: Polipropilena (fară BPA)
Capacitate: 10 litri
Greutate: 0,9 kg
Maner confortabil pentru transport
Culoare: Albastru/Alb
-Pastile de racire 3 bucati:
Material sigur pentru alimente (fara BPA)
Capacitate: 1 x 400 ml
Un lichid special care ingheata rapid permitand racirea prelungita
Culoare: Albastru
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Lada frigorifica 24 litri:
Dimensiuni : 39x24x39 cm
Material: Polipropilena (fara BPA)
Capacitate: 24 litri
Greutate: 1,60 kg
Maner confortabil pentru transport
Culoare: Albastru/Alb
- Lada frigorifica 10 litri:
Dimensiuni : 30x18,5x26 cm
Material: Polipropilena (fară BPA)
Capacitate: 10 litri
Greutate: 0,9 kg
Maner confortabil pentru transport
Culoare: Albastru/Alb
-Pastile de racire 3 bucati:
Material sigur pentru alimente (fara BPA)
Capacitate: 1 x 400 ml
Un lichid special care ingheata rapid permitand racirea prelungita
Culoare: Albastru
Fisa tehnica
Хладилни чанти |
|
| Culoare | Alb, Albastru |
| Material | Polipropilenă |
| Caracteristici cheie | Mâner |
| Tip produs | Frigider |
| Funcții | Răcire |
| Înălţime | 39 cm |
| Lăţime | 39 cm |
| Lungime | 24 cm |
| Greutate | 1 Kg |
| Număr | 5 |
| Спорт | Къмпинг |