- Изчерпано

_1.png)
Бруто вместимост: 215 литра
Общ нетен обем: 206 литра
Хладилник/фризер: 169/37 литра
4 стъклени рафта
3 тераси на врата
Чекмедже за зеленчуци
Енергиен клас F
Консумация на енергия: 215 kWh/година
Регулируем термостат
Автоматично размразяване
Реверсивни врати
LED вътрешно осветление
Регулируеми крака
бял цвят
Брутни размери: 575x605x1464 mm (ШxВxД)
Нетни размери: 545x555x1430 мм (ДxШxВ)
Тегло бруто: 43 кг
Тегло нето: 39 кг
Гаранция 36 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Дозатор за вода | Не |
| Брой отделения | 2 |
| Нетен обем на фризера | 37 l |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Нетен обем хладилник | 166 l |
| Брой рафтове хладилник | 5 |
| Система за охлаждане | Статична |
| Годишна енергийна консумация | 215 kWh |
| Цвят | Бял |
| Енергиен клас | F |
| Ниво на шум | 69 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 206 l |
| Отваряне на вратата | Дясно |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Височина | 143.5 cm |
| Ширина | 58 cm |
| Дълбочина | 60.4 cm |
| Предназначен за | Кухня |