- Stoc epuizat

_1.png)
Бруто вместимост: 215 литра
Общ нетен обем: 206 литра
Хладилник/фризер: 169/37 литра
4 стъклени рафта
3 тераси на врата
Чекмедже за зеленчуци
Енергиен клас F
Консумация на енергия: 215 kWh/година
Регулируем термостат
Автоматично размразяване
Реверсивни врати
LED вътрешно осветление
Регулируеми крака
бял цвят
Брутни размери: 575x605x1464 mm (ШxВxД)
Нетни размери: 545x555x1430 мм (ДxШxВ)
Тегло бруто: 43 кг
Тегло нето: 39 кг
Гаранция 36 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Dozator de apa | Nu |
| Numărul de compartimente | 2 |
| Volumul net al congelatorului | 37 l |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Frigider cu volum net | 166 l |
| Numărul de rafturi frigider | 5 |
| Sistem de răcire | Static |
| Consumul anual de energie | 215 kWh |
| Culoare | Alb |
| Clasa energetică | F |
| Nivel de zgomot | 69 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 206 l |
| Deschizând ușa | Dreapta |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Înălţime | 143.5 cm |
| Lăţime | 58 cm |
| Adâncime | 60.4 cm |
| Destinate pentru | Bucătărie |