- Изчерпано
Бруто вместимост: 330 литра
Общ нетен капацитет: 313 литра
Нето хладилник/фризер: 217/96 литра
4 стъклени рафта
3 рафта на врата
3 чекмеджета на фризера
Чекмедже за зеленчуци
Енергиен клас F
Диспенсър за вода
Консумация на енергия: 292 kWh/година
Автоматично размразяване в хладилника
Регулируем термостат
Реверсивни врати
LED вътрешно осветление
Регулируеми крака
Цвят инокс (врати) + сребристи страни
Брутни размери: 650 x 635 x 1949 мм
Нетни размери: 600 x 595 x 1860 мм
Тегло бруто: 64 кг
Тегло нето: 58 кг
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Дозатор за вода | Да |
| Брой отделения | 2 |
| Нетен обем на фризера | 96 l |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Нетен обем хладилник | 217 l |
| Брой рафтове хладилник | 4 |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Система за охлаждане | Статична |
| Годишна енергийна консумация | 292 kWh |
| Цвят | Сив |
| Енергиен клас | F |
| Ниво на шум | 52 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 314 l |
| Отваряне на вратата | Ляво |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Височина | 1950 мм |
| Ширина | 65 cm |
| Дълбочина | 64 cm |
| Предназначен за | Кухня |