- Stoc epuizat
Бруто вместимост: 330 литра
Общ нетен капацитет: 313 литра
Нето хладилник/фризер: 217/96 литра
4 стъклени рафта
3 рафта на врата
3 чекмеджета на фризера
Чекмедже за зеленчуци
Енергиен клас F
Диспенсър за вода
Консумация на енергия: 292 kWh/година
Автоматично размразяване в хладилника
Регулируем термостат
Реверсивни врати
LED вътрешно осветление
Регулируеми крака
Цвят инокс (врати) + сребристи страни
Брутни размери: 650 x 635 x 1949 мм
Нетни размери: 600 x 595 x 1860 мм
Тегло бруто: 64 кг
Тегло нето: 58 кг
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Dozator de apa | Da |
| Numărul de compartimente | 2 |
| Volumul net al congelatorului | 96 l |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Frigider cu volum net | 217 l |
| Numărul de rafturi frigider | 4 |
| Număr de rafturi pe ușă | 3 |
| Sistem de răcire | Static |
| Consumul anual de energie | 292 kWh |
| Culoare | Gri |
| Clasa energetică | F |
| Nivel de zgomot | 52 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 314 l |
| Deschizând ușa | Stânga |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Înălţime | 1950 mm |
| Lăţime | 65 cm |
| Adâncime | 64 cm |
| Destinate pentru | Bucătărie |