- Изчерпано
Бруто вместимост: 292 литра
Общ нетен капацитет: 288 литра
Нето хладилник/фризер: 204/84 литра
Диспенсър за вода
4 стъклени рафта
3 рафта на вратата
3 чекмеджета на фризера
Чекмедже за зеленчуци
Енергиен клас F
Консумация на енергия: 280 kWh/година
Автоматично размразяване в хладилника
Регулируем термостат
Реверсивни врати
LED вътрешно осветление
Регулируеми крака
Цвят: Сив
Брутни размери: 578 x 632 x 1852 мм
Нетни размери: 540 х 595 х 1800 мм
Тегло бруто: 56 кг
Тегло нето: 52 кг
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Дозатор за вода | Да |
| Брой отделения | 2 |
| Нетен обем на фризера | 84 l |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Нетен обем хладилник | 204 l |
| Брой рафтове хладилник | 4 |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Система за охлаждане | Статична |
| Годишна енергийна консумация | 280 kWh |
| Цвят | Сив |
| Енергиен клас | F |
| Ниво на шум | 52 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 288 l |
| Отваряне на вратата | Дясно |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Височина | 180 cm |
| Ширина | 54 cm |
| Дълбочина | 60 cm |
| Предназначен за | Кухня |