- Stoc epuizat
Бруто вместимост: 292 литра
Общ нетен капацитет: 288 литра
Нето хладилник/фризер: 204/84 литра
Диспенсър за вода
4 стъклени рафта
3 рафта на вратата
3 чекмеджета на фризера
Чекмедже за зеленчуци
Енергиен клас F
Консумация на енергия: 280 kWh/година
Автоматично размразяване в хладилника
Регулируем термостат
Реверсивни врати
LED вътрешно осветление
Регулируеми крака
Цвят: Сив
Брутни размери: 578 x 632 x 1852 мм
Нетни размери: 540 х 595 х 1800 мм
Тегло бруто: 56 кг
Тегло нето: 52 кг
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Dozator de apa | Da |
| Numărul de compartimente | 2 |
| Volumul net al congelatorului | 84 l |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Frigider cu volum net | 204 l |
| Numărul de rafturi frigider | 4 |
| Număr de rafturi pe ușă | 3 |
| Sistem de răcire | Static |
| Consumul anual de energie | 280 kWh |
| Culoare | Gri |
| Clasa energetică | F |
| Nivel de zgomot | 52 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 288 l |
| Deschizând ușa | Dreapta |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Înălţime | 180 cm |
| Lăţime | 54 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Destinate pentru | Bucătărie |