- -35,79 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | LED осветление |
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на фризера | Автоматично |
| Брой отделения | 2 |
| Нетен обем на фризера | 71 l |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 3 Kg |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Материал рафтове | Стъкло, Пластмаса |
| Нетен обем хладилник | 191 l |
| Брой рафтове хладилник | 5 |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Система за охлаждане | Статична |
| Захранващо напрежение | 240 V, 230 V |
| Годишна енергийна консумация | 263 kWh |
| Автономия без ток | 12 h |
| Цвят | Бял |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 262 l |
| Отваряне на вратата | Дясно |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Височина | 180 cm |
| Ширина | 55 cm |
| Дълбочина | 56 cm |
| Тегло | 54.38 Kg |
| Предназначен за | Кухня |