- -35,79 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Iluminare LED |
| Dozator de apa | Nu |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Automat |
| Numărul de compartimente | 2 |
| Volumul net al congelatorului | 71 l |
| Capacitate de congelare / 24h | 3 Kg |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Rafturi materiale | Sticlă, Plastic |
| Frigider cu volum net | 191 l |
| Numărul de rafturi frigider | 5 |
| Număr de rafturi pe ușă | 3 |
| Sistem de răcire | Static |
| Tensiunea de alimentare | 240 V, 230 V |
| Consumul anual de energie | 263 kWh |
| Autonomie fără electricitate | 12 h |
| Culoare | Alb |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 262 l |
| Deschizând ușa | Dreapta |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Înălţime | 180 cm |
| Lăţime | 55 cm |
| Adâncime | 56 cm |
| Greutate | 54.38 Kg |
| Destinate pentru | Bucătărie |