- -25,56 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | LED осветление, Автоматично размразяване на хладилника |
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на фризера | Ръчна |
| Брой отделения | 3 |
| Нетен обем на фризера | 71 l |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 3 Kg |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Нетен обем хладилник | 198 l |
| Брой рафтове на врата | 4 |
| Система за охлаждане | Статична |
| Годишна енергийна консумация | 263 kWh |
| Цвят | Бял |
| Енергиен клас | F |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 269 l |
| Отваряне на вратата | Дясно |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Височина | 176 cm |
| Ширина | 55 cm |
| Дълбочина | 58 cm |
| Тегло | 48 Kg |
| Предназначен за | Кухня |
| Гаранция | 5 години |