- -25,56 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Φωτισμός LED, Автоматично размразяване на хладилника |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 3 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 71 l |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 3 Kg |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 198 l |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 4 |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 263 kWh |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ενεργειακή κλάση | F |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 269 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Δεξιά |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Υψος | 176 cm |
| Πλάτος | 55 cm |
| Βάθος | 58 cm |
| Βάρος | 48 Kg |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |