- -35,79 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Автоматично размразяване, Автоматично размразяване на хладилника, Вътрешно осветление |
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на фризера | Автоматично |
| Брой отделения | 3 |
| Нетен обем на фризера | 83 l |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 3.8 Kg |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Материал рафтове | Стъкло |
| Нетен обем хладилник | 292 l |
| Брой рафтове хладилник | 4 |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Система за охлаждане | Full No Frost |
| Цвят | Инокс |
| Енергиен клас | E |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 294 l |
| Отваряне на вратата | Дясно |
| Специални отделения | Отделение за зеленчуци & плодове |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 185 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 60 cm |
| Тегло | 63 Kg |
| Предназначен за | Кухня |
| Гаранция | 5 години |