- -35,79 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Dezgheț automat, Автоматично размразяване на хладилника, Iluminare interioară |
| Dozator de apa | Nu |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Automat |
| Numărul de compartimente | 3 |
| Volumul net al congelatorului | 83 l |
| Capacitate de congelare / 24h | 3.8 Kg |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Rafturi materiale | Sticlă |
| Frigider cu volum net | 292 l |
| Numărul de rafturi frigider | 4 |
| Număr de rafturi pe ușă | 3 |
| Sistem de răcire | Full No Frost |
| Culoare | Inox |
| Clasa energetică | E |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 294 l |
| Deschizând ușa | Dreapta |
| Secții speciale | Raft legume si fructe |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 185 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Greutate | 63 Kg |
| Destinate pentru | Bucătărie |
| Garanție | 5 ani |