- -14,83 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Автоматично размразяване на хладилника |
| Дозатор за вода | Не |
| Брой отделения | 2 |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 2 Kg |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Система за охлаждане | Статична |
| Цвят | Бял |
| Енергиен клас | F |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 151 l |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Общ брутен обем | 159 l |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class C |
| Височина | 123 cm |
| Ширина | 50 cm |
| Тегло | 33 Kg |
| Предназначен за | Кухня |
| Гаранция | 5 години |