- -14,83 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Автоматично размразяване на хладилника |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 2 |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 2 Kg |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ενεργειακή κλάση | F |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 151 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αναστρέψιμες πόρτες |
| Συνολικός ακαθάριστος όγκος | 159 l |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class C |
| Υψος | 123 cm |
| Πλάτος | 50 cm |
| Βάρος | 33 Kg |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |