- -20,45 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | LED интериорно осветление |
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на фризера | Ръчна |
| Брой отделения | 2 |
| Нетен обем на фризера | 41 l |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 2 Kg |
| Система за размразяване на хладилника | Ръчна |
| Нетен обем хладилник | 166 l |
| Брой рафтове хладилник | 3 |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Климатичен клас | N - ST |
| Охладителен агент | R 600a |
| Система за охлаждане | Статична |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Годишна енергийна консумация | 221 kWh |
| Цвят | Бял |
| Енергиен клас | F |
| Ниво на шум | 41 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 208 l |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Общ брутен обем | 210 l |
| Специални отделения | Отделение за зеленчуци & плодове, Поставка за бутилки |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 143 cm |
| Ширина | 55 cm |
| Дълбочина | 55 cm |
| Тегло | 44 Kg |
| Предназначен за | Кухня |