- -20,45 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Consum anual: 221 kWh
- Volumul util al congelatorului: 41 litri
- Volumul util al frigiderului: 166 litri
- Volum total (brut): 207 litri
- Uși reversibile
- Deschidere dreapta
- Dezghețare manuală
- Capacitate de congelare: 2 kg/24 h
- Două uși
- Trei rafturi interioare
- Trei rafturi pe ușă
- Piciorușe antiderapante
- Iluminare internă cu LED
- Sertar pentru fructe și legume
- Clasa energetică E
- Tensiune de alimentare: 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
- Dimensiuni H/W/D (cm) 143 / 55 / 55
- Greutate: 44 Kg
- Culoare: alb
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | LED интериорно осветление |
| Dozator de apa | Nu |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Manual |
| Numărul de compartimente | 2 |
| Volumul net al congelatorului | 41 l |
| Capacitate de congelare / 24h | 2 Kg |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Manual |
| Frigider cu volum net | 166 l |
| Numărul de rafturi frigider | 3 |
| Număr de rafturi pe ușă | 3 |
| Clasa de climă | N - ST |
| Agent de răcire | R 600a |
| Sistem de răcire | Static |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Consumul anual de energie | 221 kWh |
| Culoare | Alb |
| Clasa energetică | F |
| Nivel de zgomot | 41 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 208 l |
| Deschizând ușa | Uși reversibile |
| Volumul total brut | 210 l |
| Secții speciale | Raft legume si fructe, Suport sticle |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 143 cm |
| Lăţime | 55 cm |
| Adâncime | 55 cm |
| Greutate | 44 Kg |
| Destinate pentru | Bucătărie |