- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | No Frost |
| Технологии | No Frost |
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на фризера | Автоматично |
| Нетен обем на фризера | 104 l |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Материал рафтове | Стъкло |
| Брой рафтове хладилник | 3 |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Климатичен клас | SN - N - ST |
| Охладителен агент | R600a |
| Система за охлаждане | No Frost |
| Годишна енергийна консумация | 248 kWh |
| Брой компресори | 1 |
| Цвят | Бял |
| Енергиен клас | E |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 323 l |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Охлаждаща система No Frost | Фризер, Хладилник |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 184 cm |
| Дълбочина | 66.5 cm |
| Тегло | 66 Kg |
| Предназначен за | Кухня |
| Гаранция | 60 месеца |