Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | No Frost |
| Τεχνολογία | No Frost |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Αυτόματο |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 104 l |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Υλικά ράφια | Γυαλί |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 3 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 3 |
| Κλιματική τάξη | SN - N - ST |
| Ψυκτικός παράγοντας | R600a |
| Σύστημα ψύξης | No Frost |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 248 kWh |
| Αριθμός συμπιεστών | 1 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ενεργειακή κλάση | E |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 323 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αναστρέψιμες πόρτες |
| Χωρίς σύστημα ψύξης Frost | Καταψύκτης, Ψυγείο |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 184 cm |
| Βάθος | 66.5 cm |
| Βάρος | 66 Kg |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Εγγύηση | 60 μήνες |