
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Реверсивен люк |
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на фризера | Ръчна |
| Брой отделения | 7 |
| Нетен обем на фризера | 50 l |
| Система за размразяване на хладилника | Ръчна |
| Нетен обем хладилник | 198 l |
| Брой рафтове хладилник | 7 |
| Брой рафтове на врата | 4 |
| Климатичен клас | N - ST |
| Система за охлаждане | Статична |
| Годишна енергийна консумация | 187 kWh |
| Цвят | Бял |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 248 l |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 165.5 cm |
| Ширина | 55 cm |
| Дълбочина | 58 cm |
| Гаранция | 24 месеца |