(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Реверсивен люк |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 7 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 50 l |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Χειρός |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 198 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 7 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 4 |
| Κλιματική τάξη | N - ST |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 187 kWh |
| Χρώμα | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 248 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αναστρέψιμες πόρτες |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 165.5 cm |
| Πλάτος | 55 cm |
| Βάθος | 58 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |