
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Реверсивен люк |
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на фризера | Ръчна |
| Голямо чекмедже Big Box | 3 |
| Брой отделения | 8 |
| Нетен обем на фризера | 84 l |
| Система за размразяване на хладилника | Ръчна |
| Нетен обем хладилник | 204 l |
| Брой рафтове хладилник | 4 |
| Брой рафтове на врата | 4 |
| Климатичен клас | SN-T |
| Система за охлаждане | Статична |
| Годишна енергийна консумация | 224 kWh |
| Цвят | Сив |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 288 l |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 180 cm |
| Ширина | 54 cm |
| Дълбочина | 59 cm |
| Гаранция | 60 месеца |