Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Trapa reversibilă |
| Dozator de apa | Nu |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Manual |
| Sertar Big Box | 3 |
| Numărul de compartimente | 8 |
| Volumul net al congelatorului | 84 l |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Manual |
| Frigider cu volum net | 204 l |
| Numărul de rafturi frigider | 4 |
| Număr de rafturi pe ușă | 4 |
| Clasa de climă | SN-T |
| Sistem de răcire | Static |
| Consumul anual de energie | 224 kWh |
| Culoare | Gri |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 288 l |
| Deschizând ușa | Uși reversibile |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 180 cm |
| Lăţime | 54 cm |
| Adâncime | 59 cm |
| Garanție | 60 luni |