
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | No Frost, Външен електронен дисплей, Диспенсър за вода, Реверсивен люк |
| Дозатор за вода | Да |
| Брой отделения | 9 |
| Нетен обем на фризера | 101 l |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Нетен обем хладилник | 266 l |
| Брой рафтове хладилник | 6 |
| Брой рафтове на врата | 4 |
| Климатичен клас | SN/T |
| Охладителен агент | R600a |
| Система за охлаждане | Full No Frost |
| Годишна енергийна консумация | 250 kWh |
| Цвят | Антрацит |
| Ниво на шум | 41 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 367 l |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 201 cm |
| Ширина | 59.5 cm |
| Дълбочина | 65 cm |
| Гаранция | 60 месеца |