(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | No Frost, Външен електронен дисплей, Диспенсър за вода, Реверсивен люк |
| Διανομέας νερού | Ναι |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 9 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 101 l |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 266 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 6 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 4 |
| Κλιματική τάξη | SN/T |
| Ψυκτικός παράγοντας | R600a |
| Σύστημα ψύξης | Full No Frost |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 250 kWh |
| Χρώμα | Антрацит |
| Επίπεδο θορύβου | 41 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 367 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αναστρέψιμες πόρτες |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 201 cm |
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Βάθος | 65 cm |
| Εγγύηση | 60 μήνες |