
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | LED Дисплей, No Frost |
| Технологии | Двоен инвертор |
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на фризера | Автоматично |
| Брой отделения | 6 |
| Нетен обем на фризера | 225 l |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Брой рафтове хладилник | 8 |
| Брой рафтове на врата | 6 |
| Климатичен клас | SN-N-ST |
| Система за охлаждане | No Frost |
| Брой компресори | 2 |
| Цвят | Черен |
| Ниво на шум | 39 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Дясно, Ляво |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 177 cm |
| Дълбочина | 73 cm |
| Гаранция | 24 месеца |