(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Οθόνη LED, No Frost |
| Τεχνολογία | Двоен инвертор |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Αυτόματο |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 6 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 225 l |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 8 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 6 |
| Κλιματική τάξη | SN-N-ST |
| Σύστημα ψύξης | No Frost |
| Αριθμός συμπιεστών | 2 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Επίπεδο θορύβου | 39 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Δεξιά, Αριστερά |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 177 cm |
| Βάθος | 73 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |