
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | LED Дисплей, No Frost |
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на фризера | Автоматично |
| Брой отделения | 8 |
| Нетен обем на фризера | 83 l |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Нетен обем хладилник | 243 l |
| Брой рафтове хладилник | 4 |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Климатичен клас | N/ST |
| Система за охлаждане | No Frost |
| Годишна енергийна консумация | 231 kWh |
| Тип дисплей | LCD |
| Цвят | Cив |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 326 l |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Охлаждаща система No Frost | Фризер, Хладилник |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 201 cm |
| Дълбочина | 61 cm |
| Гаранция | 24 месеца |