(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Display LED, No Frost |
| Dozator de apa | Nu |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Automat |
| Numărul de compartimente | 8 |
| Volumul net al congelatorului | 83 l |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Frigider cu volum net | 243 l |
| Numărul de rafturi frigider | 4 |
| Număr de rafturi pe ușă | 3 |
| Clasa de climă | N/ST |
| Sistem de răcire | No Frost |
| Consumul anual de energie | 231 kWh |
| Tipul de afișare | LCD |
| Culoare | Gri |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 326 l |
| Deschizând ușa | Uși reversibile |
| Sistem de răcire No Frost | Congelator, Frigider |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 201 cm |
| Adâncime | 61 cm |
| Garanție | 24 luni |