
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Автоматично размразяване на хладилника, Диспенсър за вода |
| Дозатор за вода | Да |
| Система за размразяване на фризера | Ръчна |
| Брой отделения | 5 |
| Нетен обем на фризера | 71 l |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Нетен обем хладилник | 189 l |
| Брой рафтове хладилник | 3 |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Климатичен клас | T/SN |
| Охладителен агент | R600a |
| Система за охлаждане | Статична |
| Годишна енергийна консумация | 210 kWh |
| Брой компресори | 1 |
| Цвят | Бял |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 260 l |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 188 cm |
| Дълбочина | 56 cm |
| Гаранция | 24 месеца |