(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Автоматично размразяване на хладилника, Диспенсър за вода |
| Dozator de apa | Da |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Manual |
| Numărul de compartimente | 5 |
| Volumul net al congelatorului | 71 l |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Frigider cu volum net | 189 l |
| Numărul de rafturi frigider | 3 |
| Număr de rafturi pe ușă | 3 |
| Clasa de climă | T/SN |
| Agent de răcire | R600a |
| Sistem de răcire | Static |
| Consumul anual de energie | 210 kWh |
| Numărul de compresoare | 1 |
| Culoare | Alb |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 260 l |
| Deschizând ușa | Uși reversibile |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 188 cm |
| Adâncime | 56 cm |
| Garanție | 24 luni |