- -12,78 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Механично управление |
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на фризера | Ръчна |
| Брой отделения | 1 |
| Нетен обем на фризера | 8 l |
| Система за размразяване на хладилника | Ръчна |
| Материал рафтове | Стъкло |
| Нетен обем хладилник | 93 l |
| Брой рафтове хладилник | 3 |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Климатичен клас | N - ST - T |
| Охладителен агент | R 600А |
| Цвят | Бял |
| Енергиен клас | F |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Специални отделения | Отделение за зеленчуци & плодове, Поставка за бутилки |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 47.2 cm |
| Дълбочина | 45 cm |
| Тегло | 20.5 Kg |
| Гаранция | 5 години |