- -12,78 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Μηχανικός έλεγχος |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 8 l |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Χειρός |
| Υλικά ράφια | Γυαλί |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 93 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 3 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 3 |
| Κλιματική τάξη | N - ST - T |
| Ψυκτικός παράγοντας | R 600A |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ενεργειακή κλάση | F |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αναστρέψιμες πόρτες |
| Ειδικοί θάλαμοι | Τμήμα λαχανικών και φρούτων, Μπουκαλοθήκη |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 47.2 cm |
| Βάθος | 45 cm |
| Βάρος | 20.5 Kg |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |