- Изчерпано
Тип монтиране: Стандартно
Отваряне на вратата: Реверсивни врати
Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби: Class F
Ниво на шум: 40 dB
Нетен обем: 286 l
Включени аксесоари: Поставка за яйца, Тава за лед
Цвят: Бял
Система за охлаждане: Less Frost
Годишна енергийна консумация: 280 kWh
Нетен обем хладилник: 204 l
Брой рафтове хладилник: 3
Брой рафтове на врата: 3
Нетен обем на фризера: 84 l
Брой отделения: 3
Дозатор за вода
LED светлина
Механично управление с регулируем термостат
Ширина: 54 cm
Дълбочина: 59.5 cm
Височина: 180 cm
Гаранция: 60 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Тип монтиране: Стандартно
Отваряне на вратата: Реверсивни врати
Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби: Class F
Ниво на шум: 40 dB
Нетен обем: 286 l
Включени аксесоари: Поставка за яйца, Тава за лед
Цвят: Бял
Система за охлаждане: Less Frost
Годишна енергийна консумация: 280 kWh
Нетен обем хладилник: 204 l
Брой рафтове хладилник: 3
Брой рафтове на врата: 3
Нетен обем на фризера: 84 l
Брой отделения: 3
Дозатор за вода
LED светлина
Механично управление с регулируем термостат
Ширина: 54 cm
Дълбочина: 59.5 cm
Височина: 180 cm
Гаранция: 60 месеца
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Дозатор за вода | Не |
| Брой отделения | 3 |
| Нетен обем на фризера | 84 l |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Нетен обем хладилник | 204 l |
| Брой рафтове хладилник | 3 |
| Система за охлаждане | Low Frost |
| Годишна енергийна консумация | 280 kWh |
| Цвят | Бял |
| Енергиен клас | F |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 286 l |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Височина | 180 cm |
| Ширина | 54 cm |
| Дълбочина | 59.5 cm |
| Предназначен за | Кухня |