- Stoc epuizat
Тип монтиране: Стандартно
Отваряне на вратата: Реверсивни врати
Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби: Class F
Ниво на шум: 40 dB
Нетен обем: 286 l
Включени аксесоари: Поставка за яйца, Тава за лед
Цвят: Бял
Система за охлаждане: Less Frost
Годишна енергийна консумация: 280 kWh
Нетен обем хладилник: 204 l
Брой рафтове хладилник: 3
Брой рафтове на врата: 3
Нетен обем на фризера: 84 l
Брой отделения: 3
Дозатор за вода
LED светлина
Механично управление с регулируем термостат
Ширина: 54 cm
Дълбочина: 59.5 cm
Височина: 180 cm
Гаранция: 60 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Тип монтиране: Стандартно
Отваряне на вратата: Реверсивни врати
Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби: Class F
Ниво на шум: 40 dB
Нетен обем: 286 l
Включени аксесоари: Поставка за яйца, Тава за лед
Цвят: Бял
Система за охлаждане: Less Frost
Годишна енергийна консумация: 280 kWh
Нетен обем хладилник: 204 l
Брой рафтове хладилник: 3
Брой рафтове на врата: 3
Нетен обем на фризера: 84 l
Брой отделения: 3
Дозатор за вода
LED светлина
Механично управление с регулируем термостат
Ширина: 54 cm
Дълбочина: 59.5 cm
Височина: 180 cm
Гаранция: 60 месеца
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Dozator de apa | Nu |
| Numărul de compartimente | 3 |
| Volumul net al congelatorului | 84 l |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Frigider cu volum net | 204 l |
| Numărul de rafturi frigider | 3 |
| Sistem de răcire | Low Frost |
| Consumul anual de energie | 280 kWh |
| Culoare | Alb |
| Clasa energetică | F |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 286 l |
| Deschizând ușa | Uși reversibile |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Înălţime | 180 cm |
| Lăţime | 54 cm |
| Adâncime | 59.5 cm |
| Destinate pentru | Bucătărie |