- Изчерпано
Отваряне на вратата: Реверсивни врати
Ниво на шум: 40 dB
Нетен обем: 268 l
Отделение за зеленчуци & плодове
Поставка за яйца
Тава за лед
Цвят: Сребрист
Брой компресори: 1
Система за охлаждане: Статична
Нетен обем хладилник: 184 l
Брой рафтове хладилник: 3
Брой рафтове на врата: 4
Система за размразяване на хладилника: Автоматична
Материал рафтове: Стъкло
Нетен обем на фризера: 84 l
Брой отделения: 3
Система за размразяване на фризера: Ръчна
Голямо чекмедже Big Box: 1
Капацитет на замразяване / 24ч: 4 Kg
LED осветление
Регулируем термостат
Ширина: 54 cm
Дълбочина: 59.5 cm
Височина: 170 cm
Тегло: 51 Kg
Гаранция: 60 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Отваряне на вратата: Реверсивни врати
Ниво на шум: 40 dB
Нетен обем: 268 l
Отделение за зеленчуци & плодове
Поставка за яйца
Тава за лед
Цвят: Сребрист
Брой компресори: 1
Система за охлаждане: Статична
Нетен обем хладилник: 184 l
Брой рафтове хладилник: 3
Брой рафтове на врата: 4
Система за размразяване на хладилника: Автоматична
Материал рафтове: Стъкло
Нетен обем на фризера: 84 l
Брой отделения: 3
Система за размразяване на фризера: Ръчна
Голямо чекмедже Big Box: 1
Капацитет на замразяване / 24ч: 4 Kg
LED осветление
Регулируем термостат
Ширина: 54 cm
Дълбочина: 59.5 cm
Височина: 170 cm
Тегло: 51 Kg
Гаранция: 60 месеца
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Дозатор за вода | Не |
| Брой отделения | 2 |
| Нетен обем на фризера | 84 l |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Нетен обем хладилник | 184 l |
| Брой рафтове хладилник | 5 |
| Система за охлаждане | Less Frost |
| Годишна енергийна консумация | 277 kWh |
| Цвят | Сив |
| Енергиен клас | F |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 268 l |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Височина | 170 cm |
| Ширина | 54 cm |
| Дълбочина | 59.5 cm |
| Предназначен за | Кухня |