- Stoc epuizat
Отваряне на вратата: Реверсивни врати
Ниво на шум: 40 dB
Нетен обем: 268 l
Отделение за зеленчуци & плодове
Поставка за яйца
Тава за лед
Цвят: Сребрист
Брой компресори: 1
Система за охлаждане: Статична
Нетен обем хладилник: 184 l
Брой рафтове хладилник: 3
Брой рафтове на врата: 4
Система за размразяване на хладилника: Автоматична
Материал рафтове: Стъкло
Нетен обем на фризера: 84 l
Брой отделения: 3
Система за размразяване на фризера: Ръчна
Голямо чекмедже Big Box: 1
Капацитет на замразяване / 24ч: 4 Kg
LED осветление
Регулируем термостат
Ширина: 54 cm
Дълбочина: 59.5 cm
Височина: 170 cm
Тегло: 51 Kg
Гаранция: 60 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Отваряне на вратата: Реверсивни врати
Ниво на шум: 40 dB
Нетен обем: 268 l
Отделение за зеленчуци & плодове
Поставка за яйца
Тава за лед
Цвят: Сребрист
Брой компресори: 1
Система за охлаждане: Статична
Нетен обем хладилник: 184 l
Брой рафтове хладилник: 3
Брой рафтове на врата: 4
Система за размразяване на хладилника: Автоматична
Материал рафтове: Стъкло
Нетен обем на фризера: 84 l
Брой отделения: 3
Система за размразяване на фризера: Ръчна
Голямо чекмедже Big Box: 1
Капацитет на замразяване / 24ч: 4 Kg
LED осветление
Регулируем термостат
Ширина: 54 cm
Дълбочина: 59.5 cm
Височина: 170 cm
Тегло: 51 Kg
Гаранция: 60 месеца
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Dozator de apa | Nu |
| Numărul de compartimente | 2 |
| Volumul net al congelatorului | 84 l |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Frigider cu volum net | 184 l |
| Numărul de rafturi frigider | 5 |
| Sistem de răcire | Less Frost |
| Consumul anual de energie | 277 kWh |
| Culoare | Gri |
| Clasa energetică | F |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 268 l |
| Deschizând ușa | Uși reversibile |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Înălţime | 170 cm |
| Lăţime | 54 cm |
| Adâncime | 59.5 cm |
| Destinate pentru | Bucătărie |