- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Хлебопекарни |
|
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Инокс |
| Мощност | 550 W |
| Функции | Запазване на топлината, Отложен старт, Защита против прегряване |
| Брой програми | 19 |
| Тип програми | Безглутенов хляб, Пълнозърнест хляб |
| Включени аксесоари | Мерителна лъжица, Мерителна чаша |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Капацитет | 1 Kg |
| Степен на потъмняване | 3 |
| Брой бъркалки | 1 |
| Ширина | 24 cm |
| Дължина | 35.5 cm |
| Тегло | 4.37 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |