- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Хлебопекарни |
|
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Inox |
| Putere | 550 W |
| Functii | Conservarea căldurii, Start intarziat, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Numar programe | 19 |
| Tip programe | Gluten, Pâine de cereale integrale |
| Accesorii incluse | Obligatoriu, Mull |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Capacitate | 1 Kg |
| Grade rumenire | 3 |
| Numar palete | 1 |
| Latime | 24 cm |
| Lungime | 35.5 cm |
| Greutate | 4.37 Kg |
| Garanție | 24 месеца |