
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Хлебопекарни |
|
| Цвят | Инокс, Черен |
| Мощност | 850 W |
| Функции | Запазване на топлината |
| Брой програми | 12 |
| Тип програми | Основна |
| Включени аксесоари | Мерителна лъжица, Мерителна чаша, Кука за изваждане на бъркалката |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Капацитет | 1.25 Kg |
| Брой бъркалки | 2 |
| Ширина | 27.5 cm |
| Дължина | 42 cm |
| Гаранция | 24 месеца |