(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хлебопекарни |
|
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Εξουσία | 850 W |
| Λειτουργίες | Διατήρηση θερμότητας |
| Αριθμός προγραμμάτων | 12 |
| Τύπος προγράμματος | Βασική |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Κουτάλι μέτρησης, Δοσομετρητής, Γάντζος για την αφαίρεση του αναδευτήρα |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Χωρητικότητα | 1.25 Kg |
| Αριθμός αναδευτήρων | 2 |
| Πλάτος | 27.5 cm |
| Μήκος | 42 cm |
| Εγγύηση | 24 месеца |