- -16,36 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Инхалатори |
|
| Тип продукт | Аерозолен апарат |
| За | Семейство, Деца, Бебета |
| Цвят | Бял |
| Съдържание пакет | 1 х Маска за възрастни, 1 x Мундщук, Инструкция за употреба, 1 х Контейнер за медикаменти, Детска и за възрастен маски, 1 x USB кабел, 1 x Торбичка за съхранение |
| Функции | Преносим, Тих режим, Auto-shut off |
| Метод на инхалация | Компресия |
| Захранване | Акумулатор |
| Капацитет на пулверизиране (мл/мин) | 0.25 |
| Време на работа | 75 min |
| Време охлаждане | 40 min |
| Височина | 11.5 cm |
| Ширина | 5.9 cm |
| Дължина | 4.8 cm |
| Гаранция | 60 месеца |